Pouzdro Samsung EF-ZG920BS Clear View Cover stříbrné

Flipové pouzdro pro chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S6. Pouzdro Samsung EF-ZG920BS je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů a zajišťuje telefonu Samsung Galaxy S6 dokonalou ochranu před nárazy, prachem a poškrábáním.
299 Kč
247,09 Kč bez DPH
jsme plátci DPH
KOUPIT Chcete poradit?
Jsme online!
nedostupné
Kód: EF-CG920SR
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců

Nákup na splátky

Kalkulačky cen: COFIDIS

Flipové pouzdro Samsung Clear View Cover patří k tomu nejkrásnějšímu co bylo vytvořeno pro špičkový mobilní telefon Samsung Galaxy S6.

Prvně se pozastavme u vzhledu flipového pouzdra Samsung. Tento brilantní skvost je celý vyroben v oslnivém zaobleném designu s úchvatně lesklým povrchem, který dokonale ladí s křivkami smartphonu Samsung Galaxy S6. Na pevný zadní kryt, ve kterém je Samsung Galaxy S6 opět uchycen ve čtyřech zaoblených rozích, navazuje dostatečně pevná flipová část. U pouzdra Samsung Clear View Cover je flip vyroben v poloprůhledném designu, jenž schová celou přední část Vašeho mobilního telefonu Samsung Galaxy S6.

Flip obsahuje vlastní displej reagující na dotyk, který sofistikovaně zobrazuje informace přímo na jeho povrchu. Můžete tak zobrazit hodiny, budík, sílu signálu, stav baterie anebo se Vám zobrazí kdo volá a Vy můžete přijmout hovor aniž byste museli pouzdro Samsung Clear View Cover otevírat. Pouzdro Samsung Clear View Cover je vyrobeno jako aktivní, pří otevření flipu se odemkne displej smartphonu Samsung Galaxy S6 a naopak při zavření flipu ze opětovně zamkne.

Díky konstrukci pouzdra Samsung Clear View Cover má Samsung Galaxy S6 k dispozici všechny konektory, boční tlačítka, včetně hlasitosti, která se ovládá přes ohyb z umělé kůže navazující na přední flip. Zadní výřez pro kameru s bleskem zajistí, že nemusíte Samsung Galaxy S6 za žádných okolností vytahovat z pouzdra Samsung Clear View Cover ven.

Dokonalá symetrie a ochrana v podobě flipového pouzdra Samsung je skutečně to nejlepší pro Váš smartphone Samsung Galaxy S6.

Vlastnosti flipového pouzdra Samsung Clear View Cover:

  • Flipové pouzdro je celé vyrobeno s nádherně lesklým povrchem jenž zdůrazňuje křivky smartphonu.
  • Všechny konektory a ovládací prvky včetně kamery s bleskem jsou plně přístupné i v zavřeném pouzdře.
  • Přední poloprůhledný flip chrání celou přední část včetně dotykového displeje a otevírá se do boku jako kniha.
  • Přední flip disponuje vlastním UX rozhraním, které zobrazuje důležité informace a reaguje na dotyk při hovoru.
  • Pouzdro je vyrobeno jako aktivní takže pouhým otevřením a zavřením, zamknete nebo odemknete dotykový displej.
  • Pouzdro je precizně vyrobeno jako luxusní doplněk pro vynikající chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S6.

Obsah balení: flipové pouzdro Samsung Clear View Cover pro mobilní telefon Samsung SM-G920F Galaxy S6.

Jsme online a připraveni rychle odpovědět na Vaše dotazy.

: