Herní tablety

U herních tabletů jde především o výkon a skvělý displej. Mimo to je také důležité dostatečné interní uložiště i operační paměť. Na co si dát pozor a jak vybrat skvělý herní tablet, se kterým vás čeká jen spousta zábavy? Pojďme se na to podívat.

Nejprve je nutné říct, že najdete rozdíl mezi herními tablety s Androidem a Apple tablety s iOS. U iPadů není úplně nutné řešit velikost operační paměti RAM, jsou navržené tak, aby zvládly nejnovější hry s přehledem. Na co je naopak nutné dát pozor, je velikost vnitřní paměti. iPad, stejně jako iPhone, nepodporuje paměťové karty.

Co se týče procesoru, u androidních tabletů, 2- až 4jádrové zvládnou základnější hry a jsou lepší pro občasné hraní. Tablet s 6- až 8jádrovým procesorem je vhodný pro vášnivé pařmeny. Apple má vlastní označení procesorů, kde se na jádra nehraje. Apple A8 jsou starší procesory a nezvládnou na 100 % všechny nové hry. Apple A9 i A10X si poradí s jakoukoli hrou bez potíží. A10X má navíc obrovskou rezervu i do budoucna.

U herních tabletů se zaměřte na ty, které nabízí interní paměť minimálně 32 GB. Paměť se 64 GB a více nabídne prostor nejen pro hry, ale i muziku, filmy a spousty fotek.

95% doporučuje obchod na Heureka.cz

Anonymní zákazník
18.01.2020

Mohu doporučit.

Anonymní zákazník
24.12.2019

Vše proběhlo rychle a bez problémů

Anonymní zákazník
17.12.2019

Nevíte si rady? Zeptejte se nás. Odpovíme do 2 hodin!

Lenka Benešová

Lenka Benešová mobilní specialista

739 009 329 (Po-Pá: 8:30h-15:00h)

info@mobil-bar.cz

Jsme online!

Napsat dotaz

Zobrazuji 1 - 0 z 0

Herní tabety

Přinášíme vám produkty ze světa smart technologií


Nahoru
nahrávám