ForCell Slim Flip Pouzdro Black pro Sony Xperia Sola (MT27)

Kožené pouzdro ForCell Slim Flip (Vertical) pro mobilní telefon Sony Xperia Sola (MT27)
39 Kč
32,23 Kč bez DPH
jsme plátci DPH
Prodej ukončen - nelze objednat
Kód: FC040
Výrobce: ForCell
Záruka: 24 měsíců

Nákup na splátky

Kalkulačky cen: COFIDIS

Kožené pouzdro ForCell Slim Flip (Vertical) pro Sony Xperia Sola (MT27). Kožené pouzdro je speciálně vyráběné na mobilní telefony. Jsou vyrobeny z měkké kůže - zaměřeny na ty nejnáročnější zákazníky. Vnitřní semišové obložení zajišťuje, aby se zabránilo náhodnému poškrábání a další vnitřní výztuhy posílí ochranu proti mechanickému poškození. Hlavní výhodou koženého pouzdra Flip (Vertical) je funkčnost a velká výhoda přímého přístupu k tlačítkům, nabíjecímu konektoru, připojení sluchátek a fotoaparátu. Magnetické uzavírání chrání před otevřením pouzdra a poskytuje rychlý přístup k telefonu. Pouzdro poskytuje plný a rychlý přístup k celé obrazovce, klávesnici, slotům a postranním tlačítkům.

Celkem hodnotilo 2 zákazníci, průměrné hodnocení 90%. Dále jen hodnocení s vyplněným popisem.
Výhoda proti zasunovacímu pouzdru je rychlejší kontrola a použití telefonu nebo třeba ovládání hlasitosti při poslechu hudby i v pouzdru. Nevýhoda je nižší ochrana boků a nulová ochrana před prachem a snížená ochrana objektivu.
K0084, 17.08.2015
perfektní!
17.04.2015

Vypadá to, ze momentálně není žádný náš pracovník on-line. Je proto nutné vyplnit Váš email, abychom Vás mohli kontaktovat.

: