ForCell Slim Flip Pouzdro Black pro Huawei Ascend P7

Kožené pouzdro ForCell Slim Flip (Vertical) pro mobilní telefon Huawei Ascend P7
125 Kč
103,30 Kč bez DPH
jsme plátci DPH
Prodej ukončen - nelze objednat
Kód: FC068
Výrobce: ForCell
Záruka: 24 měsíců

Nákup na splátky

Kalkulačky cen: COFIDIS
Kožené pouzdro  ForCell Slim Flip (Vertical) pro Huawei Ascend P7. Kožené pouzdro je speciálně vyráběné na mobilní telefony. Jsou vyrobeny z měkké kůže - zaměřeny na ty nejnáročnější zákazníky. Vnitřní semišové obložení zajišťuje, aby se zabránilo náhodnému poškrábání a další vnitřní výztuhy posílí ochranu proti mechanickému poškození. Hlavní výhodou koženého pouzdra Flip (Vertical) je funkčnost a velká výhoda přímého přístupu k tlačítkům, nabíjecímu konektoru, připojení sluchátek a fotoaparátu. Magnetické uzavírání chrání před otevřením pouzdra a poskytuje rychlý přístup k telefonu. Pouzdro poskytuje plný a rychlý přístup k celé obrazovce, klávesnici, slotům a postranním tlačítkům.
Celkem hodnotilo 2 zákazníci, průměrné hodnocení 100%. Dále jen hodnocení s vyplněným popisem.
Mile mě překvapila navíc kapsička na kartu. Pouzdro je kvalitně zpracované. Zatím zkušenosti s používáním nemám, protože zatím používám staré pouzdro. Tohle mám jako rezervní. Takže uvidím časem. I tak vřele doporučuji
Eva Sikorová, 25.03.2016
OK
02.08.2015

Vypadá to, ze momentálně není žádný náš pracovník on-line. Je proto nutné vyplnit Váš email, abychom Vás mohli kontaktovat.

: