Představení nových iphonů XS

Představení nových iphonů XS

Stejný, ale přesto jiný. Na první pohled stejný design, ale přesto lepší.


Bavíme se o nástupci Iphone X a to je Iphone XS. Někdo si  řekne, proč Apple nepřijde s novým označením. Řada XS je tady, jedná se o nejvýkonnější model z portfolia Iphone. Iphone XS Je rychlejší, hezčí, luxusnější, a samozřejmě dražší. Je stejný, ale přesto jiný. 

Vtipy stranou, Apple nasadil do nového vlajkového modelu novou generaci čipu – A12 Bionic. Je to první dostupný systém na čipu vyrobeném technologickým procesem 7nm. Nabízí o 15% rychlejší procesor a o 50% rychlejší grafiku. Tento procesor zvládne 5 bilionů operací za sekundu, což dokonale stačí pro umělou inteligenci tohoto telefonu.

xs2

 

Nová zlatá, iphone představuje nové pojetí zlaté barvy. Telefon s touto barvou vypadá opravdu luxusně, a spousta nových zájemců o tento model, sáhnou po této barvě, aby se právě odlišila od majitelů staršího modelu Iphone X.

 

Když se podíváme na hlavní fotoaparát, tak můžeme vidět významné zlepšení. Je zde vidět nový snímač s většími pixely, nový signálový procesor, inteligentní HDR a výborný stereo zvuk ve videu.

Větší pixely zaručí věrnější obraz, přesnější barvy a méně šumu v záběrech při slabém osvětlení. Nově u foťáku můžeme ovládat hloubku ostrosti, a to i dodatečně na fotce.

Dvojitý zadní fotoaparát má 2x rychlejší snímač při focení se Smart HDR. Navíc i videa můžeme natáčet ve 4K při 60 snímcích za sekundu. Kromě nového čipu A12 a nové kamery nabízí Iphone XS digitální stabilizaci videa pro přední kameru.

xs3

Asi největší novinkou u modelu XS bude dlouho očekávané DUAL sim. Jedná so o to, že druhý slot pro sim kartu bude virtuální.  Ve spolupráci s největšími světovými operátory bude možné na druhý slot sim přiřadit virtuálně sim kartu.

Další vylepšení které by jsme mohli zmínit, je rychlejší LTE, a lepší odolnost vůči vodě a prachu. Apple nastavil normu ochrany na IP 68.

Když vezmeme telefon do ruky, tak určitě pocítíme kvalitní zpracování telefonu, který je osazen nejodolnějším sklem a precizním rámečkem z chirurgické oceli.

Když už tady píšeme o skleněných zádech telefonu , tak musíme zmínit že telefon podporuje bezdrátové nabíjení a to dokonce rychlejší než u Iphone X.

xs4

Jak jsme taky zmínili novou zlatou barvu, tak musíme zmínit také jakým způsobem Apple tyto barvy aplikuje na své telefony. Jedná se o pokročilý proces plynné fáze kterým se dosáhne odstínů které doplňují zadní skleněnou stranu.

Technologie která se ověřila. Jedná se o rychlejší Face ID, kterým se dá odemknout telefon, přihlásit do aplikací a účtů. Jedná se o nejbezpečnější řešení ověřování uživatele podle obličeje ve smartfonu.

Komentáře k článku(0)


Autor článku

Martin Beneš Martin Beneš - mobilní specialista

Nové články na blogu

Motorola One

Motorola One

Střední třída bez kompromisů. Chcete Iphone X s androidem?

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1, Nový model z dílny Xiaomi je dokonalou ukázkou schopnosti jeho tvůrců nabídnout za rozumné peníze skvělý přístroj.

Nové modely Iphone od Apple

Nové modely Iphone od Apple

Apple představuje nové modely, které budou za chvíli představeny.

Komentáře (0)

K tomuto produktu zatím nikdo neměl žádný dotaz. Vložit komentář

Přinášíme vám produkty ze světa smart technologií


Nahoru
nahrávám